Menu

Příběhy úspěchů

Leo Express

Nastartovali jsme digitální marketingovou strategii napříč sedmi evropskými zeměmi pro významného poskytovatele dopravy.

advertia digital | Leo Express image

Tipsport

Vytvořili jsme specializovanou HR webovou stránku pro největší sázkovou společnost v České republice. Díky tomu se Tipsportu zdvojnásobil počet uchazečů o práci.

advertia digital | Tipsport image

WorkLounge

Připravili jsme digitální marketing pro předního poskytovatele workspaceových služeb, a zaplnili tak přes 500 pracovišť

advertia digital | WorkLounge image

Luxury Brand Management

Vytvořili jsme digital first strategii a webovou stránku s více než 20 globálními módními značkami.

advertia digital | Luxury Brand Management image

Filtruje kategorie, které jsou pro vás relevantní:

Webdesignové projekty mají v pravém horním rohu ikonku. Klikněte na ni!

Cushman & Wakefield

Strategie & Social Media

S real estate společností Cushman & Wakefield jsme uspořádali pro české marketingové manažery jimi spravovaných obchodních center workshop na téma "Jak spolupracovat s agenturou a na co si dát pozor." V rámci asset managementu, který klient poskytuje pro své klienty jsme vytvořili webovou prezentaci pro OC Čestlice, na měsíční bázi se staráme o tvorbu obsahu, včetně foto produkce na jejich sociální sítě, zajišťujeme také propagaci.

advertia digital | Cushman & Wakefield

iMucha

Výkonnostní Marketing

Zajišťujeme performance marketing pro veškeré iMUCHA aktivity: výstava i komentované prohlídky, iMUCHA Show, vydání knihy VARY25 u příležitosti Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary nebo propagace iMUCHA prezentaci v rámci EXPO 2020 Dubai. Také jsme klinetovi pomáhali v rámci influencer marketingu a máme na starost kompletní správu emailingu.

advertia digital | iMucha

Fumbi

Fumbi přichází do Česka

Pro krypto-investiční platformu Fumbi jsme zajistili úspěšný launch značky na český trh. V naší gesci byla tvorba kreativního konceptu, představujícího Fumbi jako rychlou a uživatelsky jednoduchou možnost investování do kryptoměn pro každého. Zajišťovali jsme i celé strategické plánování včetně nákup TV, přímého nákupu onlinu (publisheři, RTB, social) a OOH včetně DOOH médií.

advertia digital | Fumbi

Guardiana

Branding & Marketing

Pro českou biotechnologickou společnost DIANA Biotechnologies jsme se po brand workshopu podíleli na uchopení brandingu a tvorbě názvu nové generace PCR testů ze slin. Vznikl tak brand GUARDIANA, kde jsme měli na starost kompletní vizuální identitu, tvorbu webu, online i offline vizuálů a výkonnostní marketing.

advertia digital | Guardiana

Rohlik.cz

Rohlík jede podcast!

Začalo to standardní poptávkou na pomoc s konceptem na podcast a vyklubala se z toho skvělá, dlouhodobá a příjemná spolupráce s PR a Social Media týmem největšího českého startupu v historii. Společně s marketingovým týmem Rohlík.cz tvoříme unikátní sérii podcastů "Rohlík jede podcast" a pomáháme tak šířit povědomí a zákaznickou bázi jednomu z největších love brandů u nás.

advertia digital | Rohlik.cz

Lesy ČR

Den Za Obnovu Lesa

Tvořili jsme strategii a propagační plán v rámci Social Media pro "Den za obnovu lesa" - největší celostátní akci na podporu obnovy české a moravské krajiny. Na 14 krajských akcí napříč republikou jsme dostali přes 30 tisíc účastníků a pomohli tak zrealizovat jednu z největších kampaní v historii Lesů ČR.

advertia digital | Lesy ČR

NILA

Branding & Webdesign

Nila je designový obchod zaměřený na udržitelné produkty a to zejména oblečení a nábytek. Naším úkolem bylo vytvořit pro Nilu stejnou atmosféru i na jejich webových stránkách a sociálních sítích. Ze spolupráce a výsledku máme velkou radost. Pojďte se podívat.

advertia digital | NILA

Aquamarine Spa

Výkonnostní Marketing

Aquamarine Spa a Imaginox prodává exkluzivní nerezové bazény, vířivky a sauny v 10 zemích světa. Máme na starost výkonnostní marketing pro celé portfolio služeb napříč vyhledávači i sociálními sítěmi, včetně Pinterestu. Staráme se také o zbožové srovnávače a SEO optimalizaci webů i e-shopů.

advertia digital | Aquamarine Spa

Empirent

Digitální Marketing

V rodinné firmě Empirent se zaměřují na pronájem a prodej luxusních nemovitostí v Praze, staví unikátní developerské projekty a poskytují v rámci bydlení nadstandardní servis. Pomohli jsme jim s datovou analytikou a nyní se staráme o dlouhodobý digitální marketing webových stránek projektů Empirent, Statek Oblík a Braník Residences.

advertia digital | Empirent

LIME Concept

Digitální Transformace

LIME Concept zastupuje v rámci CZ/SK značky jako GEOX, Armani Exchange, HUGO či BOSS. Mají v portfoliu přes 50 prodejen napříč Českem a Slovenskem a korona jim ze dne na den kompletně zastavila business. Pomohli jsme s kompletním designem, vedením externích vývojářů, datovou analytikou a nyní se staráme o dlouhodobý digitální marketing celého e-shopu limeconcept.cz.

advertia digital | LIME Concept

ABB

Social Media

Sociální média pro Fortune 500. Je nám ctí spolupracovat s top tech lídrem - ABB. Definovali jsme jejich strategii sociálních médií, zahájili workshopy pro jejich zaměstnance a každý měsíc pomáhali s obsahem a propagací.

advertia digital | ABB

Red Bull

HR / Brand Run

BrandRun je naše vlastní soutěž, která spojuje velké brandy s mladými designéry. V sérii s Red Bull se přihlásilo více než 100 designerů, aby se utkali o místo dvorního Red Bull designéra. Téma designů: VR parkour.

advertia digital | Red Bull

Dermacol

Marketingový Full-service

Připravili jsme komplexní digitální strategii a výkonnostní marketing pro Dermacol, doprovázený novým konceptem pro sociální sítě a digitálním rebrandingem. Díky nové strategii jsme byli schopni překonat rekordní prodeje oficiálního e-shopu stejně jako dlouhodobě růst.

advertia digital | Dermacol

Luxury Brand Management

Webdesign & Vývoj

LBM neboli Luxury Brand Management je již od roku 2010 lídrem v prodeji luxusních produktů v České republice. V současnosti provozují v Praze celkem 5 butiků a zastupují 20 módních značek. Tvořili jsme unikátní a UX netradiční web plný interakcí a moderních, minimalistických struktur, které perfektně zapadají do konceptu komunikace celé skupiny.

advertia digital | Luxury Brand Management

ŠKODA Auto Digilab

Startup: HoppyGo

Kreativita, data a strategie jsou nástroje, které vám při správném použití umožní dosáhnout neuvěřitelných výsledků se zlomkovým rozpočtem. To je to, co jsme udělali s SmileCar - carsharingovým projektem, se kterým se společnost ŠKODA AUTO DigiLab rozhodla sloučit a zrodit HoppyGo, největší carsharingovou službu v České republice.

advertia digital | ŠKODA Auto Digilab

Diesel

Hate Couture

Ve spolupráci s Diesel jsme realizovali lokální kampaň globální iniciativy Hate Couture s megainfluencery jako Nicky Minaj nebo Gucci Mane.

advertia digital | Diesel

Swatch

Swatch is back!

Kreativní kampaň s názvem SWATCH IS BACK. Kompletní realizace brandingu a marketingu. Hlavním pilířem spolupráce bylo creative direction kampaňového videa a následná práce v oblasti digitálního marketingu.

advertia digital | Swatch

Praga Global

Webdesign

Naším úkolem bylo vytvořit web globální značky Praga a obnovit jejich online komunikaci s ohledem na jejich 100letou historii. Brzy i plná případová studie!

advertia digital | Praga Global

MPO

Country for the Future

Vytvořili jsme webovou prezentaci pro představení hlavních pilířů v rámci inovací v České republice. Tvořili jsme web od UX přes grafiku až po kód, a to včetně integrace feedů ze social media profilů a systému pro jednoduchou správu webu.

advertia digital | MPO

CzechTourism

Strategie a SEO

Strategie hlavního webu Czechtourism.com a následnou SEO analýzu, organic je totiž nejdůležitějším kanálem vůbec. Pomáhali jsme nejen najít, ale následně i eliminovat největší SEO úskalí webu, který ročně navštěvují milióny uživatelů z celého světa a který slouží jako můstek mezi většinou turismu u nás.

advertia digital | CzechTourism

Tezenis

Vánoční influencer kampaň

Tezenis je portfoliovou značkou italské módní skupiny Calzedonia Group. Právě s nimi jsme měli tu čest realizovat zcela první lokální vánoční kampaň, ve které se objevili superinfluenceři jako Mikolas Josef či Anna Šulcová. V advertii jsme měli na starosti art direction, koordinaci veškerých kreativních výstupů a následně online a offline výstupy (digitální a OOH formáty).

advertia digital | Tezenis

iSmlouva / Signee

Vizuální Identita

iSmlouva / Signee je webová aplikace, díky které vytvoříte a uzavřete libovolnou smlouvu během pár minut. Vytvářeli jsme kompletní branding projektu, webdesign a pomáhali jsme s digitálním marketingem v Early Bird fázi projektu.

advertia digital | iSmlouva / Signee

Loono

Ad Grants #probono

Loono je skvělá nezisková organizace, která velmi trefně pomáhá v prevenci a stojí za kampaněmi #prsakoule nebo #doledobry. Jako agentura jsme pro bono pomohli s Google Ad Grants, kde neziskovky dostávají až $10.000 měsíčně na reklamu, a s webovou analytikou.

advertia digital | Loono

Kontakt

Už jen pár kliků a můžeme se spojit.

+420 722 658 771 daniel.votruba@advertia.cz

Ozvěte se nám
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace