Menu

projekty

Leo Express

Jak jsme modernímu dopravci nastartovali digitální marketing hned v sedmi zemích Evropy.

Přečíst případovku
advertia digital | <strong>Leo Express</strong> image

WorkLounge

Jak jsme zaplnili přes 500 míst v pražském coworkingu díky digitálnímu marketingu.

Přečíst případovku
advertia digital | <strong>WorkLounge</strong> image

Luxury Brand Management

Jak jsme skupině LBM redesignovali webovou prezentaci a vytvořili celou digitální strategii.

Přečíst případovku
advertia digital | <strong>Luxury Brand Management</strong> image
/

Strategie a digitální marketing

Připravili jsme komplexní digitální strategii a výkonnostní marketing pro Dermacol, doprovázený novým konceptem pro sociální sítě a digitálním rebrandingem. Díky nové strategii jsme byli schopni překonat rekordní prodeje oficiálního e-shopu stejně jako dlouhodobě růst.

Art Direction a grafika

Tezenis je portfoliovou značkou italské módní skupiny Calzedonia Group. Právě s nimi jsme měli tu čest realizovat zcela první lokální Vánoční kampaň, ve které se objevili superinfluenceři jako Mikolas Josef či Anna Šulcová. V advertii jsme měli na starosti art direction, koordinaci veškerých kreativních výstupů a následně online a offline výstupy (digitální a OOH formáty).

Strategie a sociální média

Pro globálního technologického giganta a Fortune 500, ABB, obstaráváme sociální sítě v České republice. Od analýzy dosavadních dat a výzkumu konkurence, přes celoroční strategii až po měsíční plánování, administraci, komunikaci a vyhodnocování. Hlavními disciplínami jsou design, copywriting, social media propagace a analytika.

Digitální marketing a strategie

Stojíme za komplexní strategií a realizací digitálních aktivit pro dopravní společnost Leo Express - od vytvoření vizuálního obsahu pro všechny sociální sítě a výkonnostní kampaně v 7 zemích EU až po business consultingové aktivity.

Digitální marketingová kampaň

Vytvořili jsme strategii pro globální kampaň společnosti Diesel s názvem "Go With The Flaw" a jarní/letní kolekce zaměřené na metropolitní mládež s vášní pro progresivní módu.

Kariérní web a sociální média

HR je důležitou součástí společnosti Tipsport - zejména pro IT oddělení. Právě proto jsme vytvořili kariérní stránky (UX, wireframy, design a kód) společně s SEO optimalizací a nastavením pokročilé webové analytiky. Následně jsme spustili HR propagaci na sociálních sítích.

Tvorba webového portálu

Vytvořili jsme webovou prezentaci pro představení hlavních pilířů v rámci inovací v České Republice. Tvořili jsme web od UX, grafiku až po kód a to včetně integrace feedů ze Social Media profilů a systému pro jednoduchou správu webu.

Strategie a digitální marketing

Pro Koscom jsme připravili celoroční digitálně marketingovou strategii, odlišně komunikující hodinky střední a vyšší třídy. Sortiment hodinářství Koscom nabízí více než 50 světových značek hodinek, proto i šíře našich služeb musí odpovídat potřebám klienta - webdesign, motion design, branding, správa a optimalizace reklam, analytika a strategické výhodnocování jsou hlavními pilířy naší spolupráce.

Web design a digitální marketing

Obstaráváme dlouhodobou digitální strategii a spravujeme digitální marketingové aktivity pro Luxury Brand Management. Do portfolia zastupovaných značek této společnosti patří například Diesel, Givenchy, Balenciaga, Valentino, Saint Lauren, Versace a další.

SEO analýza a strategie

SEO analýza a strategie hlavního webu czechtourism.com pro který je organic nejdůležitějším kanálem vůbec. Pomáhali jsme nejen najít, ale následně i eliminovat největší SEO úskalí webu, který ročně navštivují milióny uživatelů z celého světa a slouží jako můstek mezi většinou turismu u nás.

Strategie a digitální marketing

Vzali jsme si na starost veškerý digitální marketing včetně tvorby oficiálních webových stránek pro koncerty Eda Sheerana v Česku. Díky dobře promyšlené remarketingové strategii jsme dosáhli rekordního počtu prodaných lístků na koncert v České republice!

Strategie a sociální média

Spravovali jsme sociálních sítě pro jeden z největších eventů organizovaných Lesy ČR, jehož cílem bylo rozšířit povědomí o akci a obohatit veřejné mínění o to, jaké jsou priority v lesnickém průmyslu.

Sociální média pro HR

Máme na svědomí výkonnostní a kreativní kampaně mířené na nábor nových zaměstnanců včetně tvorby autentického obsahu. Cílem těchto aktivit byla komunikace společnosti Auto Jarov jako atraktivního zaměstnavatele v automobilovém průmyslu.

Sociální média

Postarali jsme se o kampaně na sociálních sítích, jejímž cílem byla propagace velké otevírací akce nové pobočky Subway v Praze a zvýšení povědomí o značce.

Digitální marketing

Převzali jsme digitální marketing pro oficiální e-shop společnosti Fatboy. Cílem spolupráce bylo zvýšení prodejů a propagace Lamzac - nového produktu společnosti, který se stal trendem.

Strategie a digitální marketing

Se společností pracujeme od doby, kdy byla založena pod názvem SmileCar. Náplní spolupráce byl výkonnostní marketing, design, sociální média, redesign webových stránek a analytika.

Sociální média a analytika

Vytvořili jsme reklamy na sociálních sítích pro hlavní koncerty organizované Colours Selection. Zároveň jsme se postarali o digitální analytiku, abychom mohli měřit veškeré interakce a prodeje včetně customer lifetime value.

Digitální marketing

Nastavili jsme výkonnostní kampaně zaměřené na prodej nových produktů (Sodexo Bonus Pass a Gastro Pass). Kampaně komunikovaly nové zaměstnanecké benefity a měly jeden cíl - získat nové business partnery.

Digitální marketing a analytika

Rádi podpoříme dobrou věc. Jako pro bono projekt jsme pomohli projektu Loono s výkonnostním marketingem zvyšováním povědomí o aktivitách této neziskové organizace a nastavením pokročilé webové analytiky pro doměření veškerých výsledků.

Analýza sociální médií

Podrobně jsme analyzovali sociální sítě politických stran, které se zúčastnily voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Analýza se zabývala především mírou interakcí, obsahem, celkovým dojmem z profilů a důvěryhodností těchto profilů v rámci platformy.

Digitální marketing a web design

Vypracovali jsme digitální strategii pro největšího dealera vozů Alfa Romeo a Jeep v České republice. Nadále spravujeme aktivity digitálního marketingu, čímž postupně pomáháme značce IMOFA dostat se dál v digitálním světě a zvyšujeme její prodeje.

Poptat agenturu

Jste připraveni využít svůj plný digitální potenciál? Skvělé, pojďme na to.