Streamujte, natáčejte, nahrávejte.

Vítejte v džungli! V našem nahrávacím studiu na Praze 7 v Holešovicích můžete tvořit své podcasty nebo videa v příjemné a uvolněné atmosféře. Špičková technika je samozřejmostí.

Ve studiu nahrávají:

Naše služby

01
Nahrávání zvuku

Ať už se chystáte natočit podcast nebo potřebujete voiceover pro produktové video či reklamní spot, vše můžete nahrát v našem studiu..

02
Natáčení videa

Využijte našeho unikátního jungle konceptu studia a natočte třeba unboxing video nebo online kurz v prostředí, které jinde nenajdete.

03
Live stream

Streamujte bez omezení. Živé vysílání můžete posílat na nejrůznější platformy - Facebook, YouTube či třeba Twitch.

Jak naše studio využít? Buďte kreativní!

 • TIP 1
  Začněte svůj vlastní podcast!
  Podcasty jsou čím dál oblíbenější - a je proč. Poutavým obsahem totiž můžete vaši cílovku zaujmout až na 60–90 minut. Dávejte užitečné tipy, komunikujte novinky, zvěte zajímavé hosty. Rádi vám pomůžeme s konceptem i realizací.
 • TIP 2
  Streamujte LIVE přímo ze studia
  Jak se v dnešní době spojit se zákazníky lépe než přes livestream? Workshopy, přednášky nebo live online kurzy – u nás natočíte cokoliv. Pomůžeme vám s výběrem vhodného kanálu tak, aby vašim divákům nic neuniklo.
 • TIP 3
  Natočte originální prezentace vašich produktů
  Unboxing nejnovějšího produktu nebo třeba představení softwarového řešení. Obohaťte obsah vašeho webu o video, které usnadní rozhodování vašim potenciálním zákazníkům. Příjemné prostředí našeho jungle studia dodá vaší prezentaci na vyjímečnosti.
 • TIP 4
  Buďte tu pro vaše posluchače
  Online výuka ještě nikdy nebyla dostupnější. Nahrajte vaše nejdůležitější přednášky, připravte studentům materiály k maturitě nebo namluvte audioknihu. To vše u jednoho stolu.
 • TIP 5
  Uspořádejte podnětnou diskuzi
  Rozhovor na aktuální téma se zajímavým hostem - to zní jako recept na úspěch. V našem studiu se navíc oba budete cítit jako doma - ověřeno! Na vás je jen sehnat poutavého vypravěče; naše technika se postará o zbytek, ať už jde o podcast či videorozhovor.
 • TIP 6
  Buďte součástí našeho podcastu
  Věděli jste, že startujeme vlastní podcast? Budeme si povídat o digitálním marketingu a businessu. Máte v této oblasti co říct a rádi byste bylo součástí našeho podcastu? Napište nám, rádi probereme možnosti.
1 / 1

Ukázky výstupů ze studia

Nahrávání zvuku

Podcast Klubu Krásy

Nahrávání videa

Podcast Efutsal

Live Stream

Stream Národní Galerie

Ceník

od 1000 Kč/h

V této jednotné ceně je zahrnuto vše potřebné pro kvalitní studiové nahrávání audia či videa a to včetně asistence a zaškolení při zapojování techniky, zvukové zkoušky a asistence při nahrávání / natáčení. Podívejte se také na naše doplňkové služby, kde najdete několik užitečných služeb pro maximální kvalitu vašeho podcastu či rozhovoru.

Cena obsahuje:
 • Pronájem studia
 • Pronájem techniky
 • Technický dohled
Ostatní cenové sazby:
 • Pronájem po 17:00 je 2000 Kč/h
 • Možnost pronájmu zázemí + 500 Kč/h

Doplňkové služby

Propagace obsahu

Chcete svůj podcast, videorozhovor či live stream dostat mezi více lidí? Rádi vám pomůžeme s propagací obsahu na sociálních sítích či jiných kanálech. Jsme daleko více než studio, jsme advertia digital.

Pronájem zázemí ke studiu

Potřebujete nad rámec studia více prostoru například pro techniku nebo zázemí pro Vaše hosty? Využijte náš backoffice, který je hned vedle studia a díky odhlučněným dveřím nabízí skvělou příležitost pro šálek kávy zatímco se vedle ve studiu nahrává.

Tvorba intra/outra

Potřebujete pro svůj nový pořad či sérii chytlavé a profesionální intro, outro či jiné zvukové nebo vizuální prvky?

Postprodukce audia/videa

Potřebujete minimalizovat šum nebo ozvěnu ve zvukové stopě? Řešíte špatnou stabilizaci obrazu či chcete například přidat titulky?

Náhledový obrázek

Potřebujete vyniknout mezi seznamem podcastů či pořadů unikátní a hravou grafikou náhledového obrázku?

Distribuce obsahu

Potřebujete založit Spotify, Google Podcast, Apple Podcast nebo třeba Anchor profil a naplnit jej?

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme, kontaktujte nás na:

Rezervace

Chci pronajmout ke studiu také zázemí.
Vím přesné datum a čas pronájmu studia.

Máte zájem o komplexní digitální řešení pro váš projekt? Podívejte se na náš web.
×