naše práce

pomáháme všem,
malým i velkým.

za ty roky práce nám pod rukami prošlo více než 75 projektů. od jednotlivců, přes malé firmy, startupy, neziskové organizace až po leadery odvětví a mezinárodní organizace

komu pomáháme růst?

Leo Express

čtvrt milionu lístků pro Leo Express

připadová studie

Luxury Brand Management

dvacet módních značek na jediném webu

připadová studie

WorkLounge

jak těžké je zaplnit coworkingy pro více než 500 lidí?

připadová studie
Leo Express logo
Komplexní strategie a realizace digitálních aktivit pro dopravní společnost Leo Express - od vytvoření vizuálního obsahu pro všechny sociální sítě a výkonnostní kampaně v 6 zemích EU až po Business consultingové aktivity.
Česká televize logo
Podrobná analýza Facebook stránek všech politických stran, které se zúčastnily voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Analýza se zabývala především mírou reakcí, obsahem, celkovým dojmem z profilů a důvěryhodností těchto profilů v rámci platformy.
Diesel logo
Tvorba digitálního marketingu pro globální kampaň společnosti Diesel s názvem "Go With The Flaw" a jarní / letní kolekce zaměřená na metropolitní mládež s vášní pro progresivní módu.
Sodexo logo
Výkonnostní kampaně zaměřené na prodej nových produktů, (Bonus Pass a Gastro Pass) pro komunikaci zaměstnaneckých benefitů firem spojených se společností SODEXO.
Subway logo
Tvorba kampaní na sociálních sítích. Cílem těchto kampaní byla propagace velké otevírací akce společnosti Subway v Praze a zvyšování awareness značky Subway v centru Prahy.
Fatboy logo
Digitální marketing pro oficiální e-shop společnosti Fatboy. Cílem spolupráce bylo zvýšit online prodeje a vytvořit propagaci pro letní uvedení Lamzac - nového produktu této společnosti.
Certina logo
Výkonnostní kampaně na sociálních sítích zaměřené na zvýšení online prodejů Certina DS Podium (vlajkové lodi jejich nové produktové strategie).
IMOFA logo
Digitální strategie pro největšího dealera vozů Alfa Romeo a Jeep v České republice. Včetně pravidelné správy aktivit digitálního marketingu, která postupně posouvá klienta v digitálním světě dál a zvyšuje jeho prodeje.
Metronome Festival Prague logo
Digitální strategie pro největší hudební festival v Praze včetně její exekutivy.
Luxury Brand Management logo
Dlouhodobá digitální strategie a správa digitálních marketingových aktivit pro Luxury Brand Management. Do portfolia zastupovaných značek této společnosti patří například Diesel, Givenchy, Balenciaga, Saint Lauren, Versace a spousty dalších.
Smile Car logo
Tvorba dlouhodobé strategie, komplexní digitální strategie a business developmentu pro tento Carsharingový startup s celoevropským potenciálem.
Work Lounge logo
Tvorba komplexní strategie a digitálního marketingu pro WorkLounge. Přední Pražský co-working sídlící na Václavském náměstí a v Karlíně.
Fresh bedýnky logo
Výkonnostní kampaně pro obchod Fresh Bedýnky, které se zaměřují na čerstvost a kvalitu potravin. Cílem kampaní bylo zvýšení online prodeje, zlepšit návratnost investic a zvýšení loajality zákazníků.
Auto Jarov logo
Výkonnostní a kreativní kampaně mířené na nábor nových zaměstnanců včetně tvorby autentického obsahu. Cílem těchto aktivit bylo vytvoření positioningu společnosti Auto Jarov jako atraktivního zaměstnavatele v automobilovém průmyslu.
TheMAG logo
Příprava nové webové prezentace a pomoc při tvrobě vizuální identity pro předního prodejce streetwearových značek jako Supreme, Palace, Adidas, Nike nebo YZY.
SLUSNY logo
Tvorba digitální strategie, následná práce na výkonnostních kampaních na sociálních a vyhledávacích sítích. Součástí spolupráce byla i optimalizace konverzního poměru webu.
SolarPower Europe logo
Příprava vizuální identity pro tři velké evropské konference zaměřené na solární energii. Výstupem práce pak byly i tiskoviny a další materiály.
Holičství Svoboda logo
Realizace komplexní digitální strategie zahrnující redesign současného webu, nastavení správného měření webové analytiky a následná tvorba a správa výkonnostního marketingu zaměřeného na nové zákazníky.
Avocode logo
Konzultace v oblasti digitálního marketingu zaměřené na generovaní nových uživatelů pro leading nástroj pro designery a developery.
La Gare Restaurants logo
Tvorba brand awareness spolu s tvorbou vizuálního obsahu a správy sociálních médií pro všech pět provozoven v Praze.
a mnoho dalších

pojďme sepotkat.

stavte se za námi do Karlína. popovídáme si o vašem podnikání, a když najdeme společnou řeč, pustíme se rovnou do práce!