Menu

manifesto

Naší motivací je především váš úspěch. Zapomeňte na tradiční agentury - jaké je to spolupracovat s námi?

Roky zkušeností vykrystalizovaly ve zcela nový přístup.

V co advertia digital věří?

Digitální komunikace je v dnešní době absolutním klíčem k úspěchu. I když se tento fakt zdá být jasným, spousta firem stále zaostává. Věříme, že byznysové přemýšlení spojené s digitálním marketingem je tou jedinou cestou, jak uspět i v budoucnosti.

Zákaznické potřeby + silná digitální komunikace = byznysové výsledky. Věříme, že silná digitální komunikace může existovat pouze v prostředí, kde budeme klást důraz zejména na potřeby vašich zákazníků.

Víme, že dělat marketing znamená zejména dělat byznys. Lidé často tyto dva pojmy oddělují. My je naopak spojujeme.

Věříme v sílu dlouhodobé spolupráce, proto se pečlivě staráme o náš tým specialistů. Právě silný tým je to, co považujeme za naši hlavní přednost.

01

Proč existujeme?

Jednoduše milujeme to, co děláme - každou část celkového procesu. Náš největší úspěch je, když naši klienti rostou. To je jediné, na čem záleží. Proto o každý projekt pečujeme, jako kdyby to byl náš vlastní, a zajišťujeme maximální kvalitu realizace.

02

Tři fáze naší práce

Výzkum

Strategie

Realizace

Rozhodli jsme se poskytovat opravdový full service a postarat se o 360° vašeho digitálního potenciálu.

Dobré agentury: strategie + realizace
Konzultační firmy: výzkum + strategie
Většina agentur: jen realizace

03

V čem jsme jiní?

Jsme hlavy, ne ruce. Neplníme slepě a bezduše vaše rozkazy, ale překládáme si je do vašich reálných potřeb. Nasloucháme vašim požadavkům, ale umíme navrhnout řešení přímo na míru vašemu byznysu. Věříme v kolaboraci, konverzaci a partnerství. Poptejte nás, pokud chcete, abychom byli externí součástí vašeho týmu - váš digitální mozek.

Naši klienti
jsou naši partneři.

Jsme konzultanti a stratégové zaměřující se na digitální prostředí. Každý projekt začíná výzkumem a strategií, která jasně definuje potřeby a cestu ke společnému cíli. Snažíme se, aby marketing i business fungovaly v symbióze; jen tak je možné dosahovat dlouhodobého úspěchu.

04

Co si tedy pod naší prací představit?

Připravujeme strategie, marketingové kampaně a kreativní koncepty, které pomáhají firmám digitálně růst. Může se jednat o webové stránky, sociální sítě, digitální reklamu, analytiku, ale i konzultace či školení, záleží jen na vašich potřebách. Pojďme se potkat!

Poptat agenturu

Jste připraveni využít svůj plný digitální potenciál? Skvělé, pojďme na to.