Menu

Google zavádí 3D modely ve vyhledávání a stane se z Heureky Amazon pro střední a východní Evropu?

4 min ke čtení

Srovnávač produktů Heureka plánuje vytvořit marketplace pro 9 zemí, o doručení zboží by se měla starat Heureka. Google chce zavést 3D modely ve vyhledávání, jako první pro auta značek Volvo a Porsche.

Mattoni nabízí své produkty na vlastním e-shopu

Společnost Mattoni 1873, která má ve svém portfoliu 31 značek (jsou jimi například Aquila, Dobrá Voda, Granini, Pepsi a další), spustila svůj vlastní e-shop. Momentálně e-shop doručuje do 21 měst. 

Náhled produktu na eshopu, zdroj: https://eshop.mattoni1873.cz

Co se týče cen nápojů, tak si jsou velmi podobné v porovnání s Rohlíkem i Košíkem. Bude tedy určitě zajímavé sledovat, kolik lidí zde bude nakupovat vzhledem k tomu, že je na e-shopu možné koupit pouze nápoje a chipsy.

Google plánuje zavést 3D modely ve vyhledávání

Společnost Google v reakci na koronavirovou pandemii plánuje zobrazovat 3D modely produktů ve vyhledávání. Jako první se tak má stát u modelů aut značek Volvo a Porsche. Uživatel zadá do vyhledávače model auta a poté bude mít možnost si ho prohlédnout ve 3D. Auto si taky budete moci zobrazit v reálném prostředí pomocí AR.

Ukázka 3D modelu, zdroj: http://bit.ly/SearchOn2020

Heureka plánuje vytvořit online tržiště pro 9 zemí. Stane se z Heureky Amazon pro střední a východní Evropu?

Produktový srovnávač Heureka plánuje propojit své srovnávače z dalších zemí (Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko) a vytvořit tak jednotné online tržiště pro všechny tyto země. Mělo by tak dojít k propojení všech katalogů a zákazník si tak bude moci jednoduše objednat produkt z Chorvatska nebo třeba z Maďarska. Chorvatští zákazníci by si zase mohli objednat zboží z Česka. O doručení objednávky by se následně měla postarat Heureka.

Mapa zemí, kde má Heureka zastoupení, zdroj: http://bit.ly/JakNaZahranicniTrhy

Bageterie Boulevard má novou bagetu s názvem Hladový umělec

Jak pružně reagovat na aktuální dění ukazuje Bageterie Boulevard, která reaguje na výrok prezidenta: „umělci vytvořili svá nejkrásnější díla tehdy, když byli hladoví“. Proto přichází s bagetou s máslem a maasdamerem za 59 Kč. Z každé této prodané bagety jde následně 10 Kč na podporu divadel.

Vizuál k nové bagetě, zdroj: bb.cz

Google nově umožňuje inzerovat v Google Nákupech zdarma

Po pozitivních zkušenostech v USA rozšiřuje Google možnost inzerovat v Google Nákupech zdarma pro všechny retailery z Evropy, Středního východu a Afriky.

 | Martin Chovanec
Martin Chovanec
  • #marketingnews

advertia digital named Top 2022 B2B Company by Clutch

1 min read

Today, we’re thrilled to announce that we’ve been recognized as a Clutch Leader in 2022. According to the ratings and reviews platform, we’re among the top B2B companies in the Czech Republic this year! #1 Top Advertising Agencies in the Czech Republic #1 Top Branding Agencies in the Czech Republic #1 Top Digital Agencies in […]

 | Westley Overcash

Westley Overcash

Leoš Mareš novým Jonem Snowem [Marketing News 11.4.2022]

5 min read

Po menší pauze se Marketing News vrací v plné síle! Dnes se společně podíváme na novou HBO kampaň s Leošem Marešem, nový nealko drink balený do papíru, a nebo také na novou funkci YouTube, kterou pro nás nejspíše chystá.  Tak pojďme na to! Na video se můžete podívat TADY. Česko vítězem na EXPO 2020 v […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

TOP informační appky podle nás [Marketing News 7.3.]

3 min read

Vítejte u dalšího dílu Marketing News. Dnes jsme probrali jaké české firmy pomáhají Ukrajině, koho sledovat, když vás zajímá aktuální dění, ale nechybí ani témata, která probíráme na týdenní bázi. Na video se můžete podívat TADY. Top informační zdroje Nevíte koho sledovat kvůli aktuálnímu dění? My pro vás máme top našich nejoblíbenějších informačních zdrojů – […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

Kontakt

Už jen pár kliků a můžeme se spojit.

+420 722 658 771 daniel.votruba@advertia.cz

Ozvěte se nám
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace