Menu

Leoš Mareš novým Jonem Snowem [Marketing News 11.4.2022]

5 min ke čtení

Po menší pauze se Marketing News vrací v plné síle!
Dnes se společně podíváme na novou HBO kampaň s Leošem Marešem, nový nealko drink balený do papíru, a nebo také na novou funkci YouTube, kterou pro nás nejspíše chystá. 

Tak pojďme na to!

Na video se můžete podívat TADY.

Česko vítězem na EXPO 2020 v Dubaji

Solar Air Water Earth Resource, je inovací z dílny ČVUT, která se prosadila mezi několika tisíci dalších nápadů, jež byly v dubajském EXPO 2020 prezentovány.
S.A.W.E.R dokáže vyrobit přes tisíc litrů vody denně, a stačí mu pouze to, čeho je v poušti dostatek – hodně slunce a vzduch.

Znuděné NFT opice se topí v investicích

Board Apes od Yuga Labs dostávají od áčkových investorů 450 mil USD, celkovou hodnotou jsou tedy na 4 mld USD a míří do Meta Verse!

Mattoni & Budvar přichází s nealko drinkem BirGO

Spojením značky minerální vody a budějovického pivovaru nám vznikl nealkoholický nápoj BirGo, který se pyšní svou udržitelností.

Pražské metro má 5G

Konec nedostatku signálu na Kačerově, nebo třeba Můstku. Pražské metro je konečně celé pokryto mobilním signálem a nově i rychlejším 5G.

Secondhand od H&M

Sellpy, nově spuštěný secondhand na českém trhu, které se snaží přispět k udržitelnosti tím, že od svých zákazníků sbírá a recykluje oblečení. Již 80 % používaného materiálu je buď recyklovaného charakteru, nebo pochází z udržitelného zdroje.

TikTok testing nových reklam

Díky obrovské oblíbenosti TikToku není divu, že se tato platforma stala často využívaným prostorem k reklamě. Nově se to TikTok snaží posunout na nový level a tak testuje placené reklamní pozice v rámci vyhledávání videí.

Nový akcionář společnosti Twitter

Jak už je známo, Elon Musk je neřízenou střelou, a tak se ani není třeba divit, že nedávno koupil 10% cenných papírů Twitteru, pouze aby měl na této platformě svobodu slova.

Opět nová funkce Instagramu?

Instagram se nechal inspirovat jinými aplikaci a tak se chce zbavit své horní lišty s příběhy. Díky tomu by se prezentoval v uživatelském rozhraní na celé obrazovce jako například TikTok.

Lidl inzertem roku 2021

Největším inzertem loňského roku byl nepřekvapivě Lidl. Hned v patách mu byl Kaufland a Albert.

Young Lions

Výhru z prestižní soutěže pro mladé profesionály Young Lions si letos za kategorii digital odnesli Mácha a Zikmund z McCannu, gratulujeme!

Aktin stále roste a roste

Brněnský e-shop se zdravou a fitness výživou Aktin vloni vyrostl o třetinu, chystá se expandovat do Velké Británie, nebo třeba do Německa.

Wolt už je všude

Kurýrní služba pro rozvoz spouští svojí novou kampaň „Radost z jídla doručena“ a můžeme si ji všimnout i v televizi, narozdíl od jiných dovážkových služeb.

Neprodané zboží se slevou

Spuštění nové platformy Unboxino, která od dubna začíná prodávat vše neprodané zboží s velkou slevou.

Český Jon Snow

Konečně už i k nám se dostala nová forma HBO Max, a tak se agentura Socialpark rozhodla pro netradiční kampaň. Převtělili pár československých influencerů, včetně Leoše Mareše, Jirky Krále, a Lucy Pug, do oblíbených hrdinů z knihovny HBO Max.

Uměla inteligence vítězí nad lidskou rasou

.. ve hře Bridge. Ale i přes to jde podle vědců o milník ve vývoji umělé inteligence, v této hře je totiž důležité hodně domýšlet.

 |

Tvorba vizuální identity: Jak vytvořit nezapomenutelnou značku

5 min read

Digitální agentura advertia digital nabízí komplexní řešení pro váš online marketing. Spolehlivý tým odborníků, individuální přístup a neustálá optimalizace vás přesvědčí, že jsme správná volba pro růst vašeho podnikání.

 | Daniel Votruba

Daniel Votruba

Digitální Agentura: Průvodce Pro Úspěšný Online Marketing

5 min read

Digitální agentura advertia digital nabízí komplexní řešení pro váš online marketing. Spolehlivý tým odborníků, individuální přístup a neustálá optimalizace vás přesvědčí, že jsme správná volba pro růst vašeho podnikání.

 | Daniel Votruba

Daniel Votruba

Instagram’s Teenage Temper Tantrum

3 min read

  Over the past several weeks, Instagram’s latest changes have wreaked havoc on users and advertisers. With the chatter and debate intensifying, I sat down to take a look at the historical context, examine how we got here and contemplate its future. The birth of Instagram  Instagram was launched in 2010 as a simple way […]

 | Dávid Stirber

Dávid Stirber

Kontakt

Už jen pár kliků a můžeme se spojit.

+420 722 658 771 daniel.votruba@advertia.cz

Ozvěte se nám
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace