Menu

Je to tam! Jsme v Google Elevatoru, celoročním akceleračním programu pro digitální agentury!

2 min ke čtení

Zdravíme digitální svět!

Jsme digitální agentura advertia digital, která se zabývá komplexními digitálními strategiemi a následnou správou online marketingu, pro velké i malé klienty. Jsme stratégové, designéři, markeťáci, vývojáři, copywriteři, kreativci a konzultanti. Rozumíme byznysu a víme, jak vám pomoci růst … a to zejména v digitálním světě.

Vzhledem k tomu, že máme pocit, že sdílet zkušenosti, novinky i know-how je v dnešní době naprostá nutnost, rozhodli jsme se, že pro vás budeme pravidelně psát tady, na našem blogu.

Jsme v Google Elevatoru

Na začátku tohoto roku jsme byli Googlem zařazení mezi jednu z rapidně rostoucích agentur na českém trhu a mohli jsme se proto stát součástí akceleračního programu Google Elevator.

V rámci tohoto programu se nám Google na měsíční bázi věnuje, edukuje nás a pomáhá nám dále růst a zlepšovat se. Vedle nastavení vize a směru celé agentury se následně zaměřujeme na všechny dílčí oblasti agentury jako je aktivní sales, efektivní práce na projektech, firemní kultura a tým, plán růstu a také jak zaručit ten nejlepší zákaznický servis.

Věříme proto, že se nám bude (i díky Google Elevator) dařit i dále růst a pomáhat s digitalizací dalším a dalším spokojeným klientům.

Pokud jste zatím ještě neměli možnost seznámit se s naší agenturou, týmem a úspěšnými projekty, které máme za sebou, mrkněte na naše webové stránky www.advertia.cz.

 | Honza Borýsek
Honza Borýsek

advertia digital named Top 2022 B2B Company by Clutch

1 min read

Today, we’re thrilled to announce that we’ve been recognized as a Clutch Leader in 2022. According to the ratings and reviews platform, we’re among the top B2B companies in the Czech Republic this year! #1 Top Advertising Agencies in the Czech Republic #1 Top Branding Agencies in the Czech Republic #1 Top Digital Agencies in […]

 | Westley Overcash

Westley Overcash

Leoš Mareš novým Jonem Snowem [Marketing News 11.4.2022]

5 min read

Po menší pauze se Marketing News vrací v plné síle! Dnes se společně podíváme na novou HBO kampaň s Leošem Marešem, nový nealko drink balený do papíru, a nebo také na novou funkci YouTube, kterou pro nás nejspíše chystá.  Tak pojďme na to! Na video se můžete podívat TADY. Česko vítězem na EXPO 2020 v […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

TOP informační appky podle nás [Marketing News 7.3.]

3 min read

Vítejte u dalšího dílu Marketing News. Dnes jsme probrali jaké české firmy pomáhají Ukrajině, koho sledovat, když vás zajímá aktuální dění, ale nechybí ani témata, která probíráme na týdenní bázi. Na video se můžete podívat TADY. Top informační zdroje Nevíte koho sledovat kvůli aktuálnímu dění? My pro vás máme top našich nejoblíbenějších informačních zdrojů – […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

Kontakt

Už jen pár kliků a můžeme se spojit.

+420 722 658 771 daniel.votruba@advertia.cz

Ozvěte se nám
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace