Menu

Je to tam! Jsme v Google Elevatoru, celoročním akceleračním programu pro digitální agentury!

2 min ke čtení

Zdravíme digitální svět!

Jsme digitální agentura advertia digital, která se zabývá komplexními digitálními strategiemi a následnou správou online marketingu, pro velké i malé klienty. Jsme stratégové, designéři, markeťáci, vývojáři, copywriteři, kreativci a konzultanti. Rozumíme byznysu a víme, jak vám pomoci růst … a to zejména v digitálním světě.

Vzhledem k tomu, že máme pocit, že sdílet zkušenosti, novinky i know-how je v dnešní době naprostá nutnost, rozhodli jsme se, že pro vás budeme pravidelně psát tady, na našem blogu.

Jsme v Google Elevatoru

Na začátku tohoto roku jsme byli Googlem zařazení mezi jednu z rapidně rostoucích agentur na českém trhu a mohli jsme se proto stát součástí akceleračního programu Google Elevator.

V rámci tohoto programu se nám Google na měsíční bázi věnuje, edukuje nás a pomáhá nám dále růst a zlepšovat se. Vedle nastavení vize a směru celé agentury se následně zaměřujeme na všechny dílčí oblasti agentury jako je aktivní sales, efektivní práce na projektech, firemní kultura a tým, plán růstu a také jak zaručit ten nejlepší zákaznický servis.

Věříme proto, že se nám bude (i díky Google Elevator) dařit i dále růst a pomáhat s digitalizací dalším a dalším spokojeným klientům.

Pokud jste zatím ještě neměli možnost seznámit se s naší agenturou, týmem a úspěšnými projekty, které máme za sebou, mrkněte na naše webové stránky www.advertia.cz.

 | Honza Borýsek
Honza Borýsek

Instagram’s Teenage Temper Tantrum

3 min read

  Over the past several weeks, Instagram’s latest changes have wreaked havoc on users and advertisers. With the chatter and debate intensifying, I sat down to take a look at the historical context, examine how we got here and contemplate its future. The birth of Instagram  Instagram was launched in 2010 as a simple way […]

 | Westley Overcash

Westley Overcash

advertia digital named Top 2022 B2B Company by Clutch

1 min read

Today, we’re thrilled to announce that we’ve been recognized as a Clutch Leader in 2022. According to the ratings and reviews platform, we’re among the top B2B companies in the Czech Republic this year! #1 Top Advertising Agencies in the Czech Republic #1 Top Branding Agencies in the Czech Republic #1 Top Digital Agencies in […]

 | Westley Overcash

Westley Overcash

Leoš Mareš novým Jonem Snowem [Marketing News 11.4.2022]

5 min read

Po menší pauze se Marketing News vrací v plné síle! Dnes se společně podíváme na novou HBO kampaň s Leošem Marešem, nový nealko drink balený do papíru, a nebo také na novou funkci YouTube, kterou pro nás nejspíše chystá.  Tak pojďme na to! Na video se můžete podívat TADY. Česko vítězem na EXPO 2020 v […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

Kontakt

Už jen pár kliků a můžeme se spojit.

+420 722 658 771 daniel.votruba@advertia.cz

Ozvěte se nám
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace