Menu

Stříbro v soutěži Young Lions je doma

2 min read

Naši designéři František Starý a Jan Říha získali druhé místo v soutěži mladých marketérů do 30 let – Young Lions, v kategorii Print, jež byla s přihlášenými 15 týmy druhou nejvíce obsazenou kategorií z pěti. Celá soutěž probíhala vzhledem k aktuální situaci online formou.

Soutěžní návrh printové reklamy Jana Říhy a Františka Starého z našeho týmu advertia digital.

Soutěžním zadáním bylo vytvořit inzerát pro nadační fond Dům Ronalda McDonalda, který se věnuje projektu výstavby domů v blízkosti nemocnic pro přechodné a bezplatné bydlení rodin s dětmi, které mají závažné onemocnění a musí být pod dohledem lékařů. Hlavním kritériem bylo zvýšení povědomí o nadaci a výstavbě prvního domu v motolské nemocnici pod heslem „Aby rodiny mohly být spolu“.

„Zadání jsme si rozdělili na několik částí, dali jsme si nějaký čas na projití briefu, sepsali jsme si ho do tří vět a následně vypíchli klíčová slova a slovní spojení. Rozešli jsme se a každý jsme si vymýšleli vlastní koncepty, abychom se navzájem nesváděli z cesty k nápadům. Pak jsme si je představili, seškrtali a doplnili. Vyřazovací metodou jsme vybrali ten nejlepší, který bylo zároveň možné realizovat v soutěžním úseku 26 hodin.

Náš koncept jsme založili na neočekávaném řešení každodenního problému. Jednoduchá otázka mezi matkou a dcerou: „Zavoláme si večer?“ je zodpovězena vizuálem. Hovor proběhne skrze telefony z papírových kelímků. To je možné díky dlouhodobému ubytování rodičů v blízkosti nemocnice. Telefonická hračka a její dětská dekorace přináší atmosféru kvalitně stráveného času s dětmi díky DRMcD.“ Říká František a Jan.

Ve čtyřčlenné porotě zasedli: Executive Creative Director Jacques Masssardo z Publicis Group, Creative Director Nicole Lypinska z Cheil Czech & Slovakia, Creative Director & Partner Martin Charvát z Haze a Executive Creative Director Aleš Polcar z OptimisThjnk. První místo obsadilo duo Martin Kraus a Roman Krmášek z McCann Prague, třetí místo nebylo obsazeno. Honorary mention putuje za dvojicí – Markétou Kolodžejovou z Yo‘ Mama a Jakubem Havlíkem z Publicis Groupe.

 |

Tvorba vizuální identity: Jak vytvořit nezapomenutelnou značku

5 min read

Digitální agentura advertia digital nabízí komplexní řešení pro váš online marketing. Spolehlivý tým odborníků, individuální přístup a neustálá optimalizace vás přesvědčí, že jsme správná volba pro růst vašeho podnikání.

 | Daniel Votruba

Daniel Votruba

Digitální Agentura: Průvodce Pro Úspěšný Online Marketing

5 min read

Digitální agentura advertia digital nabízí komplexní řešení pro váš online marketing. Spolehlivý tým odborníků, individuální přístup a neustálá optimalizace vás přesvědčí, že jsme správná volba pro růst vašeho podnikání.

 | Daniel Votruba

Daniel Votruba

Instagram’s Teenage Temper Tantrum

3 min read

  Over the past several weeks, Instagram’s latest changes have wreaked havoc on users and advertisers. With the chatter and debate intensifying, I sat down to take a look at the historical context, examine how we got here and contemplate its future. The birth of Instagram  Instagram was launched in 2010 as a simple way […]

 | Dávid Stirber

Dávid Stirber

Is your brand, project or campaign looking for fresh ideas with flawless execution?

Let's powwow!

+420 722 658 771 daniel.votruba@advertia.cz

REQUEST A CONSULTATION
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace